piątek, 29 marca 2013

Alleluja

Wszystkim stałym bywalcom, wszystkim wpadającym od czasu do czasu,wszystkim tym, którzy zaglądają tu sporadycznie, wszystkim tym, co tutaj zbłądzili, czytającym, słuchającym, oglądającym, komentującym, dyskutującym a nawet tym, co tylko się reklamują życzę tą drogą spokojnych, pogodnych i spędzonych a taki sposób, jak lubicie Świąt Wielkiej Nocy.

A teraz wybaczcie wracam do kuchni, bo w tym roku przypadłą mi w udziale zaszczytna funkcja gospodyni rodzinnej uroczystości, więc będę miała okazję wykazać się kulinarnym kunsztem:).

18 komentarzy:

 1. Duuuuuuuuuuuużo świętego spokoju :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiosny w sercu i wiosny za oknem Małgosiu:) Wszystkiego dobrego!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gosiu, życzę Ci nade wszystko zdrowia, i by ten prezent, jakim jest życie, każdego dnia przy rozpakowywaniu, był miłą niespodzianką.
  Dawał Ci radość, pogodę ducha i szczęście.
  Wesołego Alleluja!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gosiu!
  Życzę Tobie dużo zdrowia, szczęścia by spełniły się Twoje najskrytsze marzenia. Wesołych, pogodnych Świąt Wielkiej Nocy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego dobrego, ja chyba należę do tych wpadających tu sporadycznie :), ale postaram się poprawić i nadrobić zaległości.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za piękny bukiet życzeń i tak jak pisałam u siebie cichutko w peesie, życzę:

  ...radosnych, pogodnych, iście wiosennych świąt. Spędzajcie je jak lubicie, z książką nad talerzykiem rzeżuchy, z czytnikiem i mazurkami, z audiobookiem wśród pisanek... Rodzinnie lub osobno, tradycyjnie bądź awangardowo.. jak co komu pasuje ;-)

  Ściskam mocno!
  Smacznego i czasu na lekturę!


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko z tym "iście wiosennych" jakby nie na czasie, tak spoglądając przez okno.... ;-)

   Usuń
 7. Gosiu, wszystkiego dobrego - nie tylko na święta :-). No i żeby cuda w kuchni się udały :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam nadzieję, że wszystkie kulinarne plany zostaną zrealizowane z nawiązką. :) Już sobie wyobrażam te przysmaki... :P Powodzenia, pogody ducha, bo na tę zewnętrzną nie bardzo można liczyć, i udanych, wspaniałych Świąt.

  OdpowiedzUsuń
 9. Pochwał od rodziny i niezmąconej radości:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Dziękuję za życzenia.
  Tobie życzę, aby te Święta były rodzinne w najlepszym rozumieniu tego słowa i aby napełniły nas wszystkich radością i nadzieją :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Najlepszego i kunsztownego! I spokojnego (jajeczko łagodzi obyczaje)!

  OdpowiedzUsuń
 12. Wybaczcie, że podziękuję hurtowo, ale muszę pędzić malować, ozdabiać, szykować. Wpadłam na chwilkę odczytać i podziękować. Wszystkie życzenie piękne i pomysłowe. Miałam nadzieję, że hurtowo i ja pożyczę, ale jakoś nie wypadało mi zajrzeć na wasze blogi i pozostawić tam śladu, jeśli kogoś pominęłam, jeśli ktoś mi umknął bardzo przepraszam, ale życzenia kieruję do wszystkich.

  OdpowiedzUsuń
 13. Maluj, ozdabiaj, szykuj... Niech będą piękne i dobre te Twoje dni świąteczne. Wesołego Alleluja!

  OdpowiedzUsuń
 14. Zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych!

  OdpowiedzUsuń
 15. Małgosiu ja także życzę Ci zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 16. Dziękuję poświątecznie :)

  OdpowiedzUsuń

Jestem bardzo rada z każdego komentarza, ale nie będę tolerować komentarzy agresywnych, wulgarnych, czy obrażających moich gości (innych komentatorów).