piątek, 16 listopada 2012

Podaj dalej. Czyli zapraszam do podzielenia się książką


Jakiś czas wzięłam udział u Sardegny z blogu książki Sardegny w nowym projekcie o nazwie "Podaj dalej". Zabawa ma na celu podzielenie się książkami i wysłanie ich w świat.
Akcję zapoczątkowała Giffin z blogu Magnolie. Ja zgłosiłam się do zabawy widząc u Sardegny książkę Katedra Marii Panny w Paryżu Wiktora Hugo, której stałam się szczęśliwą posiadaczką. Jako wielbicielka twórczości Hugo bardzo ucieszyłam się z możliwości wzbogacenia swej biblioteki o egzemplarz tej właśnie książki. Jako że zasadą akcji "Podaj dalej" jest to, że osoba obdarowana również dzieli się swoimi zbiorami, przystępuję do kontynuacji zabawy i ogłaszam, że pod tym postem można zgłosić swą gotowość do przygarnięcia mojej książki i zadeklarowania, że będzie się akcję kontynuować.
Na początek:
Zasady akcji "Podaj dalej" (ze strony Giffin: http://magnolie.blogspot.com/)

1. Poniżej poda tytuł książki, którą oddam komuś z Was, wystarczy się zgłosić, ale... Osoba obdarowana lekturą będzie musiała także wziąć udział w akcji, to znaczy opublikować u siebie na blogu podobny post i wysłać w świat jedną książkę (oczywiście można więcej) w stanie co najmniej dobrym i o wartości podobnej do tej, którą otrzyma (odpadają wydania kieszonkowe itp.).

2. Z przyczyn technicznych w zabawie mogą wziąć udział tylko i wyłącznie osoby, które posiadają blogi.
 
Ja ze swej strony chciałabym się z Wami podzielić książką:

"Wątpliwości Salaiego" Rita Monaldi i Francesco Sorti   (z podtytułem tajemnicze epizody z życia mistrza Leonarda da Vinci)

Zapraszam do zgłaszania się po książkę i deklarację kontynuacji zabawy. Na Wasze komentarze czekam do końca listopada. Książkę otrzyma osoba, która wyrazi ochotę wzięcia udziału w akcji, a w razie zgłoszenia się większej ilości osób wylosuję zwycięzcę.

4 komentarze:

 1. Może następnym razem. Jakże żałuję, ale mam "Wątpliwości Salaiego".
  Wiesz, że czytam wszystko co dotyczy Leonardo.
  Serdecznie pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Uaktualniłam już odpowiednią zakładkę na facebooku (http://www.facebook.com/magnolieblog/app_190497420973644). Pozdrawiam :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki giffin (mam nadzieję, że książka znajdzie właściciela) - jest to nowa, niezniszczona, raz czytana książka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takim razie ja chętnie wezmę udział w akcji:).

   Usuń

Jestem bardzo rada z każdego komentarza, ale nie będę tolerować komentarzy agresywnych, wulgarnych, czy obrażających moich gości (innych komentatorów).